Інформаційний семінар із профорієнтації для суб`єктів пробації

24.06.19

Відповідно до укладеного Меморандуму про співпрацю між філією Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області та Черкаським обласним центром зайнятості, відповідно до розробленого плану робочих заходів на 2019 рік, 21 червня поточного року в приміщенні Драбівського районного  сектору ФДУ «Центр пробації» для підоблікових суб’єктів пробації проведено  інформаційний семінар на тему: «Допомога у працевлаштуванні окремим категорія громадян», за участі провідного фахівця з профорієнтації Володимира Педаша.

Мета проведеного заходу – надати  суб’єктам пробації вичерпну інформацію про роботу районного центру зайнятості, проінформувати про види соціальних послуг. Під час проведення лекції особливу увагу фахівець центру зайнятості зосередив на Законі України «Про зайнятість населення», яким визначено категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Працевлаштування на квотні робочі місця може здійснюватись шукачем роботи самостійно або за сприяння державної служби зайнятості.

Після групового заходу фахівець центру зайнятості надав індивідуальні консультації засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, зокрема надав інформацію для безробітних, які направляються на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації. Засуджених також було ознайомлено з переліком індивідуальних послуг та активних заходів, що сприяють прискоренню працевлаштування. До яких, зокрема, відносяться навчання основним технікам пошуку роботи: складання резюме, проведення співбесіди з роботодавцем; професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця або для провадження підприємницької діяльності; можливість додаткової матеріальної підтримки шляхом залучення до громадських робіт тимчасового характеру.

По закінченню заходу суб’єктам пробації також роз’яснено правила користування електронними сервісами Черкаської обласної служби зайнятості, до яких відносяться: веб-сторінка Черкаського ОЦЗ інтернет ресурсу ДСЗ «Єдине соціальне середовище», Facebook-сторінка ОЦЗ, YouTube-канал ОЦЗ, електронна черга, електронне звернення, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, моя професія: консультаційна мережа.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація