Іменини села відзначила Нехайківська громада

19.08.19

17 серпня 2019 року іменини села відзначала Нехайківська громада.

Цьогоріч свято організовано на високому рівні. Щоб воно надовго запам’яталося і місцевим жителям, і гостям, заздалегідь працювали організатори його проведення. Тому програма святкування була насичена різноманітними заходами: концерт, спортивні змагання, шаховий турнір, дитячі розваги, заглиблення в минуле, святкова торгівля, відпочинкова зона, «жива» музика.

У Нехайках вже склалася традиція: на День села вітати гостей і зустрічатися із земляками, які з’їжджаються з різних куточків України та зарубіжжя, щоб згадати дитинство, юність, розповісти про себе.

Урочиста частина заходу відбулася у просторій залі сільського Будинку культури, де до всіх з вітальними словами звернулися заступник голови районної ради Тетяна Богославець і сільський голова Сергій Петренко.

- День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія вашого села є частинкою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому як наших пращурів, так і всіх, хто зараз працює на полях, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує дітей, хто лікує і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць, - сказала Тетяна Володимирівна.

Вона подякувала нехайківцям за працю і любов до малої Батьківщини та з нагоди свята за багаторічну сумлінну працю й активну громадську позицію вручила Подяки районної ради лаборанту Нехайківської АЗПСМ Ользі Степаненко і директору Нехайківського історико-краєзнавчого музею Тетяні Юхимович.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. Хвилини насолоди усім присутнім протягом кількох годин дарували Назарій і Дмитро Яремчуки.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація