ГУГЛ-мапа сприятиме учасникам АТО/ООС в комунікації з органами державної влади

21.01.20

Задля посилення комунікації учасників ООС/АТО з органами державної влади та місцевого самоврядування фахівці Черкаського обласного контактного центру розробили інтерактивну ГУГЛ-карту.

– Ця мапа дає змогу інтернет-користувачам отримати необхідну інформацію щодо установ та організацій області для вирішення проблемних питань, які виникають в атовців та учасників ООС, – говорить керівниця контактного центру Лариса Ходаковська.

За словами директорки, мапа містить інформацію про обласні та районні служби соціального захисту, центри зайнятості, управління Держеокадастру, обласний військовий комісаріат, центри надання адміністративних послуг та безоплатної юридично-правової і психологічної допомоги.

Всім, хто має намір скористатися нею, матимуть змогу отримати інформацію про залізничні вокзали, медичні заклади, що надають послуги з реабілітації, протезування, санаторно-курортного лікування, об’єднані територіальні громади тощо.

Завдяки умовним позначенням можна знайти відповідний населений пункт чи установу з усіма контактами: поштові адреси, електронні скриньки, телефони та інше. Інтерактивну мапу постійно оновлюватимуть, наповнюючи необхідною інформацією.

Учасники АТО/ООС та користувачі Інтернету зможуть скористатися її послугами за посиланням: інтерактивна google-мапа

Зазначимо також, що у Черкаському обласному контактному центрі можна отримати необхідну інформацію з різних нагальних питань, тел.: (0472) 36-11-13, 33-55-17 (0-800-508-876 – «гаряча лінія» підтримки учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей).

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація