Громадські роботи знімають напругу на ринку праці

26.10.18

Одним із вагомих чинників, що знімає напругу на ринку праці й забезпечує тимчасову зайнятість громадян, є оплачувані громадські роботи. У Законі України «Про зайнятість населення» прописано, що ними вважаються загальнодоступні види робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам регіону й сприяють його соціальному розвиткові. Завдяки злагодженим діям голів сільських та селищних рад та Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості впродовж десяти місяців поточного року укладено 17 відповідних договорів. Відтак до трудової діяльності залучено 210 безробітних, які добре потрудилися на територіях сільських та селищних рад району.

Добрим прикладом залучення мешканців с. Михайлівка до впорядкування території населеного пункту може бути співпраця районної філії з Михайлівською сільською радою. Так 26 жовтня поточного року, з метою уточнення питань організації та проведення громадських робіт на території своєї сільської ради та робіт, які будуть виконуватися в наступному році, відбулася робоча зустріч Михайлівського сільського голови Донця Андрія Григоровича з провідним фахівцем сектору взаємодії з роботодавцями Сергієм Школою.

 По організації та проведенню громадських робіт Михайлівська сільська рада завжди активно співпрацювала з районною філією. Оплата праці безробітних здійснювалася на пропорційній основі. Згідно з укладеним договором оплачувані громадські роботи проводяться з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної та історичної спадщини, спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, інших військових поховань. Для організації та проведення громадських робіт Михайлівською сільською радою з початку року використано коштів в сумі 31,1 тис. грн.

С. Школа - провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Драбівської РФ ОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація