Громадські роботи - як напрямок соціального захисту населення

26.07.18

Одним із важливих напрямків взаємовигідної співпраці служби зайнятості з органами місцевого самоврядування є оплачувані громадські роботи. Такі роботи не потребують спеціальної кваліфікації і виконуються на договірній основі та добровільних засадах.

На осіб, зайнятих на громадських роботах, поширюються соціальні гарантії: право на пенсійне забезпечення, виплата допомоги з тимчасової непрацездатності.

Завдяки фінансуванню з місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, за перше півріччя 2018 року Драбівською районною філією організовано та проведено громадські роботи за участю безробітних громадян.

До громадських робіт було залучено 92 безробітних, які перебувають на обліку в Драбівському центрі зайнятості, та використано кошти на загальну суму 193,4 тис. грн.

Для зменшення соціальної напруги при оформленні житлових субсидій районною державною адміністрацією прийнято рішення щодо залучення безробітних, які перебувають на обліку, до виконання громадських робіт, а саме: інформування населення про порядок отримання житлових субсидій на опалювальний період 2018 - 2019 рр.  Щомісячно для надання даної інформації мешканцям району Драбівською РФ залучається одна безробітна особа, яка перебуває на обліку в службі зайнятості.

На сьогодні для організації та проведення громадських робіт у 2018 році районним центром зайнятості продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з сільськими та селищними головами району.

Відділ надання соціальних послуг Драбівської РФ Черкаського ОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація