Громадські роботи - користь для безробітних і для громад району

24.05.19

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Драбівщини, районна філія Черкаського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в сільських та селищних бюджетах передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість для місцевих громад.

Протягом січня-травня 2019 року за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевого бюджету на оплачуваних громадських роботах 51 безробітних виконували  роботи з упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни й утримання в належному стані цвинтарів та з благоустрою та впорядкування територій населених пунктів. Прикладом активної співпраці зі службою зайнятості щодо організації громадських робіт можна вважати Драбівську селищну раду, Бирлівську, Великохутірську, Перервинцівську, Золотоношківську та Коломицьку сільські ради, які виділили з місцевого бюджету за даний період 96,0 тис. грн.

За час проведення громадських робіт відновлено та відремонтовано обеліски Слави, розчищено території кладовищ, проведено ремонт будинків культури, ФАПів  та проведено роботи, пов’язані з захистом навколишнього середовища.

Враховуючи, що користь від організації таких робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціальних партнерів.

Школа С. - провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Драбівської РФ ОЦЗ 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація