Готовність до свідомого вибору професії

04.09.18

Теплий вересень знову повернув школярів у стіни рідної школи, нагадавши про необхідність здобувати знання. Знання, які будуть надійною опорою в  майбутньому самостійному житті. Бо в житті кожної людини є серйозний та відповідальний крок - вибір професії. І особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє. Саме на цьому життєвому етапі молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги.       

З метою популяризації профорієнтаційних послуг служби зайнятості та допомоги молоді у побудові життєвих перспектив в Україні 3 вересня фахівцем з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ Володимиром Педашем була влаштована зустріч з учнями 9 класу Нехайківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.                    

На зустрічі йшла мова про реалізацію програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017- 2020 роки та проведено бесіду стосовно готовності школярів до свідомого вибору професії, що включає в себе психологічну і практичну готовність до такого вибору. Розглянувши сфери діяльності людини, формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба.» та проаналізувавши її складові, діти дійшли висновку, що тільки врахувавши ставлення до праці, сформованість професійних інтересів, збалансованість інтересів та здібностей, а також стан ринку праці, можна зробити правильний і свідомий вибір професії.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація