Головний спалах коронавірусу на Черкащині - в Кам`янці. У Черкасах - семеро хворих

29.03.20

Із 46 інфікованих коронавірусом (43 виявлено тільки за останню добу) 23 – із Кам’янки.

Про це щойно під час брифінгу повідомив голова ОДА Роман Боднар.

Загалом на Черкащині було проведено 157 ПЛР-тестів, з них 69 – учора. Тестували дві фокус-групи: тих, хто повернувся з-за кордону і тих, хто має певні симптоми. 46 ПЛР-тестів (43 – за останню добу) дали позитивний результат, тобто виявили коронавірусну інфекцію.

У інфекційних лікарнях перебувають 15 хворих на коронавірусну хворобу, всі вони у стані середньої тяжкості. 31 особа лікується амбулаторно.

Найбільший спалах – у Кам’янці. Із 23 інфікованих там – 5 медпрацівників. В'їзд-виїзд із Кам'янки буде обмежено.

Як повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, у Черкасах перебувають 10 хворих, з них 7 – жителі Черкас, решта – із Кам’янки, Городища і Черкаського району.

На жаль, із хворих жителів Черкас - одна дворічна дитина. Троє жінок: 41, 62 та 63 роки, чоловіки віком 25, 28, 48 року.

Із жителів Кам'янського, Городищенського і Черкаського районів, які лікуються від коронавірусу у Черкаській інфекційній лікарні, - чоловіки 59 і 39 років і жінка 59 років.

– Ці цифри змушують замислитися. Але жодної паніки немає. Результати очікувані, – наголосив Роман Боднар.

Як повідомив Роман Боднар, у Черкасах запроваджено особливий режим роботи медиків, які працюють із хворими на коронавірус. Вони працюють 7 днів, потім їм роблять ПЛР-тест, і вони тиждень відпочивають. Відтак знов стають до роботи. Весь цей час вони живуть не вдома, а в черкаському готелі "Дніпро". У разі потреби є в резерві ще один готель.

За інформацією  інтернет-видання «Прочерк»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація