Голова районної ради здійснив робочу поїздку в Шрамківку і Кононівку

07.02.19

7 лютого 2019 року голова районної ради Володимир Дзега провів виїзний прийом громадян у Шрамківці.

Користуючись нагодою, до нього звернулася директор Вишневського НВК – депутат районної ради Наталія Білоха з питанням фінансової підтримки навчального закладу, а саме: виділення коштів на харчування і оздоровлення дітей. Спільно зі Шрамківським сільським головою Анатолієм Кулею визначили шляхи позитивного вирішення даного питання.

  

Цікавила Володимира Дмитровича і робота закладів медичної й освітньої сфери села, їх матеріально-технічне забезпечення. Посадовець відвідав Шрамківську загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів та місцеву лікарню, поспілкувався із їх керівниками і працівниками, оглянув умови перебування хворих у терапевтичному відділенні лікарні. Окремі проблемні питання, що піднімалися у ході розмови, голова районної ради взяв на особистий контроль та дав низку доручень головному лікарю КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександру Балагурчику щодо їх вирішення.

  

Опісля Володимир Дзега відвідав Кононівку, де провів ділову зустріч із керівником і педагогічним колективом Кононівської загальноосвітної школи І - ІІІ ступенів.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація