Голова районної ради здійснив особистий прийом громадян в Рецюківщині

15.12.17

14 грудня 2017 року голова районної ради Володимир Дзега здійснив особистий прийом громадян за місцем їх проживання в Рецюківщині.

За допомогою до голови районної ради звернулися жителі села, яких турбували питання забезпечення громадян водопостачанням і телефонним зв’язком, обслуговування новонароджених дітей лікарем-педіатром, ремонт доріг та відновлення дії автотранспортного сполучення з районним центром.

У ході робочого візиту Володимир Дмитрович спільно з сільським головою Галиною Кисіль побував в установах соціальної сфери села: Рецюківщенському НВК «загальноосвітня школа І –ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», сільському Будинку культури та ФАПі. Керівник ознайомився з роботою установ, поспілкувався з працівниками колективів. Наразі є проблема вирішення кадрового питання у медичній установі та необхідно зробити капітальний ремонт даху у навчальному закладі.

Під час розмови із директором навчально-виховного комплексу Людмилою Тараненко Володимир Дзега оглянув виконання ремонтних робіт: встановлено 27 енергозберігаючих вікон, на що виділено 150 тис. грн. з державного бюджету (за сприянням народного депутата України Володимира Зубика) та  з районного бюджету - 30 тис. грн.

Опісля голова районної ради зустрівся з генеральним директором СТОВ «Пальмира» Михайлом Петровим, з яким вирішив питання щодо утримання мережі централізованого водопостачання села та проведення ремонту дороги обласного значення на основі співфінансування.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація