Голова районної ради здійснив особистий прийом громадян в Рецюківщині

15.12.17

14 грудня 2017 року голова районної ради Володимир Дзега здійснив особистий прийом громадян за місцем їх проживання в Рецюківщині.

За допомогою до голови районної ради звернулися жителі села, яких турбували питання забезпечення громадян водопостачанням і телефонним зв’язком, обслуговування новонароджених дітей лікарем-педіатром, ремонт доріг та відновлення дії автотранспортного сполучення з районним центром.

У ході робочого візиту Володимир Дмитрович спільно з сільським головою Галиною Кисіль побував в установах соціальної сфери села: Рецюківщенському НВК «загальноосвітня школа І –ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», сільському Будинку культури та ФАПі. Керівник ознайомився з роботою установ, поспілкувався з працівниками колективів. Наразі є проблема вирішення кадрового питання у медичній установі та необхідно зробити капітальний ремонт даху у навчальному закладі.

Під час розмови із директором навчально-виховного комплексу Людмилою Тараненко Володимир Дзега оглянув виконання ремонтних робіт: встановлено 27 енергозберігаючих вікон, на що виділено 150 тис. грн. з державного бюджету (за сприянням народного депутата України Володимира Зубика) та  з районного бюджету - 30 тис. грн.

Опісля голова районної ради зустрівся з генеральним директором СТОВ «Пальмира» Михайлом Петровим, з яким вирішив питання щодо утримання мережі централізованого водопостачання села та проведення ремонту дороги обласного значення на основі співфінансування.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація