Голова районної ради з робочим візитом побував у облдержадміністрації

13.12.17

12 грудня 2017 року голова районної ради Володимир Дзега з робочим візитом побував у обласній державній адміністрації, де взяв участь у роботі «круглого столу» з питань інвестиційного розвитку та розвитку підприємництва області. Засідання проведено за участі депутатів Верховної Ради України Віктора Галасюка та Віктора Вовка.

На наступний рік черкаська влада заклала в бюджеті кошти на школу підприємництва. Це буде інтенсивний курс для підприємців, які мають потенціал і хочуть отримати ключові навики та рекомендації по бізнесу.

Опісля голова районної ради Володимир Дзега зустрівся з Сергієм Синельником - заступником начальника управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації – начальником відділу транспорту та зв’язку, з яким обговорив питання відновлення маршруту Драбів - Черкаси через Безпальче, Рецюківщину та інші села району, діяльність якого нещодавно була призупинена, що має негативні наслідки і викликало соціальну напругу. Спільно розглянули різні правові механізми відновлення даного маршруту, можливість відшкодування пільгового перевезення, цільової фінансової підтримки проїзду за цим напрямком.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація