Голова районної ради з робочим візитом побував у облдержадміністрації

13.12.17

12 грудня 2017 року голова районної ради Володимир Дзега з робочим візитом побував у обласній державній адміністрації, де взяв участь у роботі «круглого столу» з питань інвестиційного розвитку та розвитку підприємництва області. Засідання проведено за участі депутатів Верховної Ради України Віктора Галасюка та Віктора Вовка.

На наступний рік черкаська влада заклала в бюджеті кошти на школу підприємництва. Це буде інтенсивний курс для підприємців, які мають потенціал і хочуть отримати ключові навики та рекомендації по бізнесу.

Опісля голова районної ради Володимир Дзега зустрівся з Сергієм Синельником - заступником начальника управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації – начальником відділу транспорту та зв’язку, з яким обговорив питання відновлення маршруту Драбів - Черкаси через Безпальче, Рецюківщину та інші села району, діяльність якого нещодавно була призупинена, що має негативні наслідки і викликало соціальну напругу. Спільно розглянули різні правові механізми відновлення даного маршруту, можливість відшкодування пільгового перевезення, цільової фінансової підтримки проїзду за цим напрямком.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація