Керівництво районної ради взяло участь в заходах із вшанування жертв голодоморів у селі Безбородьки

27.11.15

Четверта субота листопада в Україні, згідно з Указом Президента, визнана Днем пам'яті жертв голодоморів. Голодомори 1921–1923, 1932–1933 та 1946—1947 років — періоди масового голоду, що привели до багатомільйонних людських втрат у сільській місцевості на території України.

27 листопада 2015 року, напередодні скорботного дня голова районної ради Володимир Дзега та заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяли участь у меморіальних заходах із вшанування пам’яті жертв голодоморів у селі Безбородьки. Біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1933 року відбувся мітинг-реквієм. Він розпочався громадською панахидою.

На заході були присутні Безбородьківський сільський голова Олександр Костенко, вчителі, учні, громадськість села.

З вуст голови районної ради пролунали слова жалоби за загиблими і постраждалими в ці періоди.

«Ми зобов’язані зробити все, аби пам’ять про них завжди була живою для  нинішніх і прийдешніх поколінь. Треба говорити про минуле задля майбутнього: безпам’ятність породжує бездуховність, а вона з’їдає тіло й душу нації – перекреслює історію, паплюжить традиції, руйнує самобутність народу. Тож нехай пам`ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення  власної  держави на власній землі, вільного життя кожної людини» - додав він.

Присутні поклали квіти, запалили свічки, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів.

По завершенню мітингу-реквієму в сільському Будинку культури пройшов тематичний захід з нагоди Дня пам'яті.

                  

                

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація