Голова районної ради взяв участь у загальних зборах Митлашівської громади

19.03.18

Вчора, 18 березня, в приміщенні Митлашівського сільського Будинку культури відбулися загальні збори жителів села.

На сходці були присутні голова районної ради Володимир Дзега, депутат обласної ради - генеральний директор ТОВ «Продсільпром» Сергій Буцько, начальник Драбівського відділу Держгеокадастру в Черкаській області Микола Лимаренко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ, генеральний директор ЗК «Хорс» Володимир Гриб, голова громадської ради при райдержадміністрації Олександр Шевченко.

Розпочалося зібрання зі звіту Митлашівського сільського голови Миколи Скирди, який проінформував про роботу виконавчого комітету сільської ради, проаналізував виконання місцевого бюджету та соціальних угод у 2017  році.

Перед учасниками зборів виступив голова районної ради Володимир Дзега, який надав інформацію щодо виконання бюджету в районі, в тому числі відмітив, що Митлашівська сільська рада в минулому році єдина в районі не виконала бюджет, причиною чого є не виконання фермерським господарством «Бірюк» зобов’язань по сплаті орендної плати.

Також виступив місцевий орендар - генеральний директор ТОВ «Продсільпром» Сергій Буцько, який проінформував про суми виплат за земельні паї в 2017 році та заплановані суми виплат на поточний рік.

Під час обговорення були піднятті питання щодо збільшення орендної плати, надання послуг по оранці, культивації, збиранню врожаю на присадибних ділянках пайовиків.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація