Голова районної ради взяв участь у нараді з сільськими, селищним головами

12.04.18

Сьогодні, 12 квітня, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у нараді з сільськими, селищним головами, яку провів голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Згідно порядку денного першим питанням заслухали інформацію заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації Марини Сіпко та в.о. начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Антоніни Миргородської про стан виконання місцевих бюджетів у І кварталі 2018 року та організацію виконання методики залучення до декларування доходів та оподаткування громадян-одноосібників.

Далі про хід виконання комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Драбівському районі на 2017-2020 роки розповів заступник головного лікаря КЗ «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Петро Стецюк.

Про організацію та проведення в районі заходів щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та поліпшення благоустрою населених пунктів доповів Дмитро Широкий - начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Наступним питанням присутні заслухали інформацію  начальника філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» Олександра Тесленка про організацію проведення ремонтів доріг загального користування, в тому числі комунальної власності, на території району.

Потім про першочергові заходи по виконанню Комплексного плану дій органів місцевого самоврядування щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у весняно-літній період 2018 року, обліку водних об’єктів на території району розказали завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Руслан Яненко та начальник Драбівського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Роман Чирва.

Потім про підсумки проведення Чемпіонату району з міні-футболу сезону 2018 року та підготовку проведення Чемпіонату району з футболу нинішнього року розповів Михайло Кубушко - директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий Клуб «Колос».

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація