Голова районної ради Володимир Дзега провів оперативну нараду з керівниками медзакладів району

16.04.20

Сьогодні, 16 квітня2020 року, голова районної ради Володимир Дзега за участю голови райдержадміністрації Віктора Хруща провів оперативну нараду з керівниками КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександром Балагурчиком та КНП «Драбівська ЦРЛ» Світланою Бойко.

У ході роботи акцентували увагу на стані забезпечення медичних працівників індивідуальними засобами захисту, дезинфікаторами, обговорили деталі дотримання карантинних умов та роботу медиків на блокпості й медустановах району.

Зокрема, Світлана Бойко сказала, що за вівторок і середу спільно із сімейними лікарями Шрамківської амбулаторії та працівниками інфекційного відділення Драбівської ЦРЛ опрацьовано і відправлено до Черкаського обласного лабораторного центру 12 зразків біологічного матеріалу для проведення ПЛР (виявлення вірусу COVID-19):

- Всього з 9 квітня по 14 квітня медичними працівниками району відібрано та направлено на дослідження 26 зразків - 8 від пацієнтів, які перебувають у стаціонарі, та 18 від амбулаторних пацієнтів. На сьогодні позитивних результатів COVID-19 не отримано.

Голова районної ради закликав і надалі перебувати на особистому зв’язку задля швидкого вирішення невідкладних питань.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація