Голова районної ради Володимир Дзега прозвітував про роботу

16.01.18

Сьогодні, 16 січня, голова районної ради Володимир Дзега прозвітував про свою діяльність на займаній посаді перед представниками засобів масової інформації й громадських організацій та відповів на запитання, що виникли у ході спілкування.

На захід були запрошені керівники комунальних закладів та працівники виконавчого апарату районної ради.

«Перш за все, хочу зазначити, що районна рада, як орган місцевого самоврядування, представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ Драбівського району. Тому все, що зроблено у звітному періоді, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, президії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, сільськими, селищними радами, керівниками підприємств, установ і організацій та громадськістю району», – наголосив Володимир Дмитрович. 

У звіті він зазначив, що районна рада, в першу чергу, прагне бути відкритою до людей, тому у звітному періоді намагалися організовували свою роботу таким чином, щоб депутати ухвалювали рішення, які є найбільш актуальними та необхідними для забезпечення кращого рівня життя громадян району.

Так, спільно було вирішено ряд важливих завдань: придбано шкільний автобус для Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. - 940 тис. грн.; проведено капітальний ремонт Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Васильченка - гімназія» на суму 3,5 млн. грн.; придбано обладнання для загальноосвітніх шкіл району (950 тис. грн.); відремонтовано дороги загального користування на суму 2,7 млн. грн.

Володимир Дзега підкреслив, що питання ремонту доріг буде залишатися одним із пріоритетних напрямків діяльності районної ради і в 2018 році.

Також очільник представницької влади району проаналізував роботу депутатського корпусу – розгляд питань, прийняття рішень та районних програм на сесіях; розповів про виїзні прийоми за місцем проживання, зустрічі з громадянами та про вирішення їхніх звернень.

На завершення звіту, керівник сказав, що районна рада і він особисто завжди відкритий для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень, ділових пропозицій та окреслив принципи, за якими визначатиметься подальша ефективність демократичного управління.

Потім Володимир Дмитрович відповів на запитання присутніх, зокрема, щодо готовності Драбівщини до реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади.

Далі перед присутніми виступила заступник голови районної ради Тетяна Богославець, яка проінформувала про кроки, зроблені за ініціативи районної ради та за підтримки депутатів районної ради й очільників територіальних громад щодо надання допомоги військовослужбовцям Драбівщини, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції, та про співпрацю із громадськими організаціями.

Підсумовуючи розмову, голова районної ради подякував усім присутнім за запитання та наголосив на відкритості до будь-якої конструктивної розмови. 

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація