Голова районної ради привітав учнів і вчителів Бирлівської ЗОШ зі святом

26.05.17

Сьогодні, 26 травня, майже в усіх навчальних закладах Драбівщини пройшли святкові лінійки та пролунали останні дзвоники. Хтось прощався зі школою на період літніх канікул, а для 162-х одинадцятикласників району це був справді останній дзвоник.

Привітати зі святом Останнього дзвоника школярів і педагогічний колектив Бирлівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів завітав голова районної ради Володимир Дзега.

Під час виступу він зауважив, що для влади Драбівщини діти є найціннішим скарбом, тому виділяються кошти на розширення мережі гуртків і секцій, на організацію літнього відпочинку і оздоровлення дітей, переможцям інтелектуальних і спортивних змагань та їхнім вчителям виплачуються стипендії.

У промові Володимир Дмитрович відзначив, що завдяки старанням депутата районної ради, директора Бирлівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – Михайла Хараборіна у минулому році школі сесією райради виділено кошти на придбання мультимедійного обладнання, а в нинішньому – 50,0 тис. грн. для заміни вікон на сучасні енергозберігаючі.

Особливі напутні слова голова районної ради адресував випускникам, зазначивши, що зараз перед ними відповідальний період, коли потрібно зробити вірний вибір і в подальшому бути готовими до самостійних рішень та дорослих вчинків. Він виразив впевненість, що хлопці та дівчата є справжніми патріотами України, побажав їм стати студентами обраних навчальних закладів, бути щасливими та успішними в житті.

Всім учням Володимир Дзега побажав цікавих і веселих літніх канікул, щоб із новими силами повернутися за парти першого вересня, а батькам школярів висловив подяку за виховання дітей.

Голова районної ради висловив щиру вдячність вчителям, які віддають себе по краплині цій нелегкій роботі, терпеливо і наполегливо ведуть дітей у світ знань. «Силою вашої думки, глибиною слова, вогнем душі, мудрістю, терпінням твориться майбутня культура та інтелект Драбівщини», - сказав посадовець.

У ході урочистого заходу Володимир Дмитрович за високий професіоналізм, заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди свята Останнього дзвоника вручив Подяку районної ради педагогічному колективу Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та нагородив Почесною грамотою районної ради вчителя біології Людмилу Масло.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація