Голова районної ради привітав учасників серпневої конференції

30.08.18

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року проводяться серпневі педагогічні конференції, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а поряд із тим загострити увагу на помилках та недоліках у роботі, визначити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

Сьогодні, 30 серпня 2018 року, у районному Центрі культури і відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району, участь у якій взяли голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови – Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Звертаючись до вчителів Драбівщини, голова районної ради Володимир Дзега зазначив, що 2018 - 2019 навчальний рік є визначним для освіти України, тому що розпочинається повномасштабне впровадження Нової Української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання.

- Саме в напрямку реалізації НУШ – ключової освітянської реформи – ми з вами посилено працювали останні місяці, прикладали максимум зусиль, щоб у вересні відкрилися двері Нової Української школи - школи, у якій приємно навчатися й яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувалося донині, а й вміння застосовувати їх у житті,- сказав Володимир Дмитрович.

У виступі він наголосив на важливості співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої гілки влади і працівників освіти та зазначив, що з районного бюджету в поточному році на функціонування галузі освіти виділено кошти сумі 3609,7 тис. грн. З них: на  заробітну плату з нарахуванням 840,6 тис. грн., на придбання господарських та будівельних матеріалів, запчастин та поточний ремонт - 484,2 тис. грн., на відрядження - 15,8 тис. грн., на придбання предметів довгострокового користування - 1057,5 тис. грн., на капітальні ремонти – 980,0 тис. грн. (в т.ч. : на капітальний ремонт шкільної їдальні Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 60,0 тис. грн., на капітальний ремонт з утепленням фасаду Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 400,0 тис. грн., на модернізацію пожежної сигналізації та ремонт вентилязаційної системи санвузлів Драбівського НВК в сумі 263,4 тис. грн., на заміну віконних блоків в спортзалі Безбородьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 100,0 тис. грн.,  на заміну віконних блоків у Ковалівському НВК – 50,0тис.грн.).

Не залишаються осторонь і органи місцевого самоврядування: селищною, сільськими радами надано субвенцію на фінансування галузі освіти в сумі 12435,0 тис. грн. З них: на енергоносії – 4270,4 тис. грн., на харчування учнів - 2360,7 тис. грн., на оздоровлення – 303,2 тис. грн., на заробітну плату обслуговуючому персоналу -2805,4 тис. грн., на підвіз учнів – 1779,1 тис. грн., на придбання господарських та будівельних матеріалів – 380,0 тис. грн., на капітальні видатки 538,0 тис. грн. (а саме:  для Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів на  придбання мультимедійної дошки та комп’ютерної техніки – 80,0 тис. грн., на ремонт підлоги в навчальних класах – 200,0 тис. грн., для Кононівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на придбання електроплити на суму 15,0 тис. грн., для Нехайківського НВК на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт даху в сумі 50,0 тис. грн., для Перервинцівського НВК на ремонт даху та каналізації в сумі 185,0 тис. грн.).

Голова районної ради озвучив власне бачення вирішення окремих проблемних питань та щиро привітав всю педагогічну громаду з прийдешнім святом – з початком нового навчального року та Днем знань.

Користуючись нагодою, Володимир Дзега нагородив Почесними грамотами районної ради Василя Хмару - Драбівського селищного голову; Валентину Софієнко - вчителя зарубіжної літератури Шрамківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Людмилу Смотрик - завідувача дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Великий Хутір; Любов Петлюшенко - директора Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Наталію Снітко - вчителя початкових класів Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка».

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація