Голова районної ради привітав працівників газового господарства району з професійним святом

10.09.15

10 вересня 2015 року, напередодні професійного свята, голова районної ради Володимир Дзега щиро привітав колектив працівників Драбівського управління по експлуатації газового господарства з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

- Ви своєю старанною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям відповідальності робите усе можливе для забезпечення енергетичних потреб населення району. Завдяки Вашій майстерності та  сумлінності планомірно розвивається сектор газопостачання у нашому районі. Хотілося б, щоб у день професійного свята споживачі природного газу говорили вам тільки слова вдячності за нелегку працю, працьовитість, за тепло і затишок в оселях, – зазначив  Володимир Дмитрович.

Він подякував працівникам підприємства за сумлінну і надзвичайно потрібну людям працю, наполегливість, витримку, відданість своїй професії та побажав міцного здоров’я, миру, гарного настрою, невичерпного життєвого оптимізму, нових звершень і досягнень.

За вагомий особистий внесок у розвиток газового господарства району, досягнення у праці, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості голова районної ради нагородив Почесною грамотою районної ради Пономаренко Надію Іванівну - економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності Драбівського управління по експлуатації газового господарства - філії публічного акціонерного товариства "По газопостачанню та газифікації "Черкасигаз".

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація