Голова районної ради привітав працівників дошкілля з професійним святом

27.09.18

Сьогодні, 27 вересня, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь в  урочистостях з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля.

До святкової зали ЦРД «Сонечко» (смт Драбів) завітали делегації працівників дитячих дошкільних установ району та ветерани-дошкільники.

Із теплим вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Володимир Дзега, який наголосив на тому, що професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей: «Виховання малечі на самому початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє дитини. Ви своїм професіоналізмом, терпінням і мудрістю, увагою до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини створюєте і наше майбутнє, майбутнє України. Сьогодні в передсвятковий день я шлю від депутатів районної ради і себе особисто найщиріші вітання на вашу адресу! Бажаю міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил та успішного втілення творчих ініціатив».

  

З нагоди свята Володимир Дмитрович відзначив кращих працівників дошкілля та за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків вручив Почесні грамоти районної ради Вірі Чирві – завідувачу ДНЗ «Яблунька» с. Драбове-Барятинське, Зінаїді Шевченко - вихователю дошкільної групи Рецюківщинського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Оксані Євтушевській - помічнику вихователя дошкільного закладу «Берізка» с. Безбородьки, Миколі Зьомші Микола - завгоспу ДНЗ «Котигорошко» с. Бирлівка.

Також за підтримку закладів дошкільної освіти району і сприяння їх розвитку голова районної ради подякував представникам органів місцевого самоврядування, зокрема, Шрамківському сільському голові Анатолію Кулі, Кононівському сільському голові Ользі Ярош та Бойківщинському сільському голові Людмилі Герольд.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація