Голова районної ради поздоровив ветеранів праці Драбівщини

30.09.14

1 жовтня у нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Українці здавна відзначалися шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Вшанування людей похилого віку є символом єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

30 вересня з нагоди Дня людей похилого віку відбулася зустріч у клубі  «Надвечір'я» селища Драбів, яка об'єднала голів первинних ветеранських організацій району, ветеранів сільськогосподарського виробництва, нагороджених державними відзнаками та представників ради старійшин при голові районної ради.

Ветеранів праці, які внесли значний вклад у розвиток Драбівщини, щиро привітали голова районної ради Володимир Дзега, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко, голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко.

У зверненні до присутніх керівник районної ради, зокрема, сказав: «Шановні ветерани! Приміть щиру вдячність за сумлінну працю,  неоціненний досвід, який ви передаєте  дітям і внукам, патріотичне виховання молоді, за активну громадську позицію. Ви - наша опора та наші порадники у нинішній непростий для країни час. Переконаний, що без підтримки старшого покоління нам мало що вдасться. Завдяки вашій небайдужості та бажанню допомогти у районі на належному рівні проводяться робота по підтримці ветеранів війни та праці, організовуються різноманітні заходи, здійснюється послідовна волонтерська робота». Володимир Дзега також побажав присутнім міцного здоров’я, добра, радості, оптимізму, миру та ще багато років залишатися такими ж активними і діяльними.

До всіх вітань, які прозвучали на зустрічі, приєдналися народний ансамбль народної музики «Мальви» районного Центру культури і дозвілля та вокальні ансамблі ветеранів «Журавка» і «Оберіг». Учасники художньої самодіяльності подарували ветеранам улюблені задушевні пісні.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація