Голова облдержадміністрації проінформував про ситуацію в області щодо інфікування коронавірусом

15.05.20

Голова облдержадміністрації Роман Боднар на власній фейсбук сторінці проінформував про актуальні питання: про ситуацію в області щодо інфікування коронавірусом, відкриття непродовольчих ринків та прокоментував роботу обласного протитуберкульозного диспансеру в Геронимівці.

Станом на 14.05.2020 - 348 випадків інфікування коронавірусом:
+2 випадки за добу:
1 - м. Черкаси,
1 - Монастирищенський р-н

На жаль, маємо 1 летальний випадок інфікованого на коронаврус пацієнта. Чоловік 84 років, житель Корсунь-Шевченківського району. Був госпіталізований в обласну лікарню, мав складну супутню серцево-судинно патологію.

На сьогодні в області 13 пацієнтів в тяжкому стані: 8 - в обласній лікарні і 5 в Черкаській інфекційній; 1 пацієнт обласної лікарні підключений до апарату ШВЛ .

На лікуванні всього перебуває 99 осіб:

- стаціонарному лікуванні - 18 осіб,
- амбулаторне лікування - 81 особа.

Одужали - 233 особи.

Обласним лабораторним центром проведено всього 9 719 ПЛР-тестувань, за добу - 123.

Про роботу непродовольчих ринків

Сьогодні мав зустріч із підприємцями, озвучив, що за вихідні ОДА напрацювала пропозиції щодо роботи ринків та спрямувала їх на Кабмін. Вранці мав розмову із головним санітарним лікарем Віктором Ляшком, до наших ініціатив дослухалися і ввечері було ухвалене рішення Урядом про вікриття непродовольчих ринків в області.

На регіональній комісії ТЕБ та НС ми рекомендували відкрити ринки. Але за умови дотримання заходів захисту працівників та відвідувачів.

Окремо зупинюся на роботі хірургічного відділення обласного протитуберкульозного диспансеру в Геронимівці

НСЗУ уклала договір із закладом на 14,8 млн грн, але до пакету послуг не включили хірургічний через невідповідність закладу загальним вимогам.

У хірургічному відділенні 27 медичних працівників та є 25 ліжок. Провели 100 оперативних втручань за рік.

За пропозицією керівництва закладу відбудеться оптимізація до 10 ліжок для легеневої хірургії. Тобто кількість ліжок привели у відповідність до потреби.

Хірургічне відділення перебуває в процесі оптимізації. Але ми ЗБЕРІГАЄМО його роботу. Оскільки розуміємо важливість забезпечення надання допомоги саме цій категорії пацієнтів.

Цього року з обласного бюджету додатково спрямували 25,8 млн грн для функціонування закладу.

Тому прошу вкотре представників ЗМІ звертатися за коментарями. Переконаний, що споживач інформації - черкащанин - заслуговує на те, щоб дізнаватися про ситуацію не з одного боку.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація