Голова облдержадміністрації ознайомився із роботою інноваційного навчального закладу - Драбівського НВК

07.11.17

7 листопада 2017 року на базі Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка - гімназія» відбулася виїзна робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка, заступника голови облдержадміністрації Вадима Гайовича, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського, його заступника - Оксани Сімушіної із очільниками Драбівського району, керівниками окремих установ і організацій, депутатами різних рівнів, вчителями та учнями.

Даний навчальний заклад включений до цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» і здійснює дослідно-експериментальну роботу з теми “Реалізація моделей перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області”.

Гості ознайомилися із підготовкою, матеріально-технічною базою, роботою Драбівського НВК та обговорипитання добудови актового і спортивного залів, щоб навчальний заклад мав змогу надавати повноцінні освітні послуги.

«У цій школі-гімназії я був навесні. Наше першочергове завдання було навести тут лад. Цю школу при минулій владі добудували нашвидкуруч. У спадок нам дістався аварійний дах і ще низка проблем. З обласного бюджету ми спрямували півтора мільйона гривень – на ремонт школи та закупівлю обладнання. Доєдналися також місцеві бюджети. І приємно, що цей заклад взяв участь у проекті «Інноваційні школи Черкащини» та став його учасником. Таких шкіл по області за конкурсом обрано 29. Що важливо – вони не лише у великих містах, а й у містечках, селищах. Тобто ми урівнюємо учнів у праві на якісну освіту. І дивлячись на школярів і вчителів, в яких горять очі на уроках із новаціями, переконуюся, що ми все робимо правильно. Інвестиції в освіту найцінніші», – зазначив очільник області Юрій Ткаченко.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

  

Фото газети «Драбівщина»

Довідково:

У 2016-2017 навчальному році здійснено такі будівельні роботи:

- капітальний ремонт покрівлі їдальні на суму 495 тис. грн. (джерела фінансування: районний бюджет – 460 тис. грн., субвенція селищної ради – 35 тис. грн.);

- капітальний ремонт покрівлі центрального корпусу приміщення школи, вимощення з асфальтобетонної суміші відмощення по периметру будівлі, внутрішні роботи в їдальні, кабінетах хімії, української мови, лінгафонному кабінеті на суму 1850 тис. грн. (джерела фінансування: обласний  бюджет – 1000 тис. грн., районний бюджет – 600 тис. грн., субвенція селищної ради – 250 тис. грн.);

- заміну головних фасадних східців центрального корпусу школи на суму 90 тис. грн. (джерела фінансування: благодійний фонд “Кернел” – 45 тис. грн., районний бюджет – 45 тис. грн.);

- заміну 180 дерев’яних конструкцій вікон на теплозберігаючі склопакети на суму 924 тис. грн. (джерела фінансування: державний бюджет – 909 тис. грн., районний бюджет –  15 тис.  грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації, експертизи);

- заміну фронтона на фасаді школи на суму 6 тис. грн. за спонсорські кошти підприємців.

З районного бюджету виділено 20 тис. грн. на естетичне оформлення навчального закладу, 10 тис. грн. – на придбання тюлі в їдальню,     25 тис. грн. – на придбання обладнання оргтехнікою кабінету (плазмовий телевізор, ноутбук), в якому навчаються першокласники за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”, 56 тис. грн. – на придбання, доставку і монтаж 2 банерів на фасаді школи, 50 тис. грн. – на ремонт шкільного автобуса.

З метою реалізації плану інноваційної школи класними керівниками спільно з батьківською громадськістю організовано виконання робіт з естетичного оформлення навчальних класів та приміщення школи. На сьогодні у стилі сучасного науково-методичного дизайну, естетично і змістовно оформлено фойє, їдальня, коридор початкових класів на І поверсі, 26 навчальних кабінетів, зона умивальників у шкільній їдальні.

Участь у проекті “Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини” сприяла закупівлі сучасних засобів навчання. На умовах співфінансування обласного (50%) та районного (50%) бюджетів придбано кабінети фізики, хімії та біології на суму 300 тис. грн., лінгафонний кабінет на суму 300 тис. грн. (джерела фінансування: обласний бюджет –  150 тис. грн., районний бюджет –  150 тис. грн.). Завдяки придбанню зазначеного обладнання учні матимуть змогу користуватися сучасними лабораторіями.

За спонсорські кошти облаштовано стендовою наочністю кабінети географії та економіки, хімії, української мови, 3-А класу початкової школи, придбано стенди і коркові дошки в кабінети 1-А, 2-А класів, які працюють за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”; встановлено мультимедійне обладнання в кабінетах художньої культури, основ безпеки життєдіяльності (проектор, ноутбук, екран), в кабінеті математики – мультимедійний комплекс (інтерактивна дошка, ноутбук, проектор), в кабінеті екології – мультимедійне обладнання (плазмовий телевізор, ноутбук).

За державні кошти придбано в кабінет інформатики 7 комп’ютерів Tongfang на суму 9 тис. грн. та 9 моноблоків Artline Home M34 у складі: Celeron G 3900 2.8 Ghz/DDR4  4Gb/SSd 120 Gb/H110-R/IntelHD/23.8 FullHd/ на суму 147 тис. грн. (джерела фінансування: обласна субвенція соціального розвитку –  142,6 тис. грн., районний бюджет –  4,4 тис. грн.).  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація