Фінішна пряма одинадцятикласників

05.04.19

Щойно в школах розпочалася  четверта  чверть і стало зрозуміло, що для одинадцятикласників - це фінішна пряма, яка приведе випускників до порогу в самостійне життя. Майже всі вони не зовсім усвідомлюють яке воно – їхнє майбутнє…Але налаштовані оптимістично – вступ до професійного навчального закладу, отримання диплому, опанування професійними секретами…

Своїми мріями учні 11 класу Драбівського НВК-школи ім.С.В.Васильченка ділилися з фахівцем з профорієнтації Володимиром Педашем під час відвідування Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ .

Метою проведення даного заходу було розширення знань випускників про види професійної діяльності, які користуються попитом на ринку праці, ознайомлення з інформацією про світ професій та підвищення їх інтересу до професійного самовизначення.

Увагу учнів акцентовано на найбільш затребувані та актуальні на ринку праці професії,можливості їх здобуття в навчальних закладах.Для свідомого і вільного вибору професії  необхідно враховувати такі фактори, як інформованість  про світ професій, знання своїх особистих особливостей, схильностей та уміння співвідносити особисті якості з вимогами до спеціальності. Щоб кожен учень міг зрозуміти себе, фахівець з профорієнтації розповів про он-лайн сервіс «Моя професія: консультаційна мережа», який створений із метою надання послуг із профорієнтації у дистанційному режимі. Пройшовши тестування, кожен матиме можливість зрозуміти свої професійні інтереси та цінності, визначити рівень  інтелекту та виявити схильність до певних видів професійної діяльності.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської районної філії

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація