Фінальна гра регіонального профорієнтаційного змагального заходу “Ліга професій”

18.11.19

З особливим драйвом та у дружній атмосфері у Черкасах відбулася фінальна гра регіонального профорієнтаційного змагального заходу «Ліга професій», що організований у рамках акції «Випускник-2020». Учасники конкурсу – діти старшого шкільного віку навчальних закладів Черкаської області.

Гру, що проводилась у форматі КВК, було організовано Черкаським обласним центром зайнятості за підтримки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

На першому етапіконкурсу свої знання про світ професій у жартівливій формі школярі демонстрували під час змагань на районному рівні та боролися за місце у фінальній грі. За результатами відбіркового туру до фіналу потрапили 5 команд з смт Чорнобай («Дорослі діти»), міст: Звенигородка («Панянки»), Монастирище («Monteprofi»), Кам’янка («Драйв») та Черкаси («Рубікон»).

Учасників гри оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли досвідчені експерти з гумору, постійні учасники та чемпіони місцевих і всеукраїнських змагань з КВК.

Відкрив захід директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко: «Ми раді вітати всіх учасників конкурсу і спостерігати щасливі посмішки дітей. Для нас немає найціннішої винагороди, ніж бачити, як молоде покоління, крок за роком, успішно справляється з будь-якими завданнями, долає труднощі, генерує ідеї, вчиться гідно сприймати перемоги і поразки, аналізувати і прогнозувати свої дії та впевнено йти до цілі. Мета проведення конкурсу «Ліга професій» - не лише зорієнтувати вас у різноманітті світу професій, але й показати шлях до самостійного, усвідомленого та успішного вибору професійної діяльності. Формат сьогоднішнього заходу гарантує максимум позитивних емоцій, заряд енергії та неоціненний обмін досвідом поколінь».

Членам журі було нелегко оцінювати такі сильні команди. На думку експертів, всі учасники гідні винагороди, адже проявили справжній професіоналізм.

Під гучні оплески та шквал позитивних емоцій було оголошено результати конкурсу. Кубок «Ліги професій» керівник обласної служби зайнятості Григорій Дендемарченко вручив команді «Рубікон» з міста Черкас.

Всі учасники отримали дипломи та цінні подарунки від служби зайнятості, місцевих роботодавців та соціальних партнерів організаторів гри.

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація