Дружно і весело День села відсвяткувала Жорнокльовівська громада

29.07.19

День села - традиційне свято, започатковане багато років тому, 27 липня 2019 року провели жителі мальовничого села Жорнокльови.

Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого.

На гостини до Жорнокльовівської громади завітав голова районної ради Володимир Дзега. Він привітав всіх присутніх зі святом, висловив щиру подяку громаді за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

З нагоди Дня села та за вагомий внесок у вирішення завдань соціально-економічного розвитку Жорнокльовівської територіальної громади, плідну співпрацю й фінансову підтримку Володимир Дмитрович вручив Подяки районної ради колективам ТОВ «Баришівська зернова компанія» (генеральний директор –Віктор Безсмертний) і «ПСП «Плешкані» (директор –Людмила Лисун).

Щирі привітання і побажання подальшого процвітання селу висловили депутат районної ради Сергій Маркусь (архімандрит Лукіан),  керівники місцевих сільськогосподарських підприємств.

Було сказано багато теплих слів про Жорнокльови і його працьовитих жителів. Але найголовнішим і найприємнішим подарунком для всіх стало саме свято Дня села, яке дозволило зупинитися на мить у вирі повсякденних турбот, по-новому подивитися на  чарівний куточок України, на талановитих і чуйних людей.

Естафету гарних привітань продовжили гості – артистка Тетяна Садохіна і гурт «Ревізор».

Всіх учасників свята пригощали морозивом, кашею, шашликами. А для найменших – приємною втіхою стали атракціони.

Програма святкування була насичена різноманітними заходами і тривала до пізньої ночі.

Святкування відбулося на славу, бо цього дня зібралися найрідніші люди, ті, які працюють заради добробуту села, які народилися, живуть і своїми справами уквітчують свою маленьку батьківщину.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація