Драбів`яни вшанували подвиг переможців над нацизмом у Другій світовій війні

10.05.19

9 травня 2019 року, незважаючи на негоду, драбівська громада дружно зібралася на площі Слави, щоб вшанувати подвиг переможців нацизму у Другій світовій війні під час мітингу-реквієму «Пам’ять поколінь».

Розпочався захід із покладання квітів до пам’ятника «Борцям за незалежність України», Братської могили, обеліску Слави та на Алею героїв.

  

Потім до учасників мітингу звернулися голова районної ради Володимир Дзега, голова райдержадміністрації Іван Гайдай, Драбівський селищний голова Василь Хмара.

Вітаючи всіх із 74-ою річницею Великої Перемоги над нацистами у Другій світовій війні, Володимир Дзега сказав, що у ті страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала Українська земля, бо саме тут йшли вирішальні та найзапекліші баталії радянсько-німецького фронту, точилися активні бойові дії за участю близько 60% дивізій Вермахту і половини частин Червоної армії. Майже 40% військових операцій Другої світової війни було проведено на території України.

  

Він наголосив на мужності й героїзмі наших предків, проявлені в боях із фашистськими військами, адже понад 5 тисяч драбів’ян відзначені високими бойовими нагородами, серед них 9 стали Героями Радянського Союзу, два - нагороджені орденом Слави трьох ступенів.

Користуючись нагодою, голова районної ради висловив вдячність всім головам первинних ветеранських організацій та голові Драбівської районної ветеранської організації Валентині Григорівні Крокосенко за плідну спільну працю на благо ветеранів і дітей війни.

  

- Тож у ці світлі травневі дні згадаймо і вшануймо всіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир, і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць, - закликав Володимир Дмитрович.

  

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та розділили хліб Пам`яті.

Опісля святкування продовжилося виступами солістів та художніх колективів.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація