Драбів`яни вшанували пам`ять борців за єдність та незалежність України

21.11.17

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і революція 2013-го року - Революція Гідності.

 

Це був дуже важкий іспит для нашої держави, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.  

 

Вшановуючи Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі та з нагоди Дня гідності і свободи сьогодні, 21 листопада, у Драбові відбувся мітинг і церемонія покладання квітів до пам’ятника «Борцям за єдність та незалежність України».

 

 

У заході взяли участь заступник голови районної ради Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, перший заступник голови - Володимир Лобода, заступник голови - Світлана Коршак, учасники АТО, представники органів місцевого самоврядування, керівники територіальних управлінь і відомств, громадськість.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація