Драбівському краєзнавчому музею - 50!

06.10.17

8 жовтня виповнюється 50 років з дня заснування Драбівського краєзнавчого музею.

50-річний шлях музею – це історія нашого роду, його поразки та здобутки, це долі людей та їх досягнення, це наша пам’ять і наші традиції. Із початку заснування музей був і залишається осередком історичної пам’яті та вивчення історії рідного краю. Адже недаремно сказано: «Не має майбутнього той народ, який не пам’ятає свою історію».

Нині фонди музею налічують 2875 експонатів оновленого фонду та 1946 – науково-допоміжного.

Нині працює народна світлиця музею, де представляється історія та побут Драбівщини. У залах музею виставляються роботи народних умільців та майстрів району, вже традиційно проводяться майстер-класи для любителів народних ремесел. Також заклад береже історичну пам’ять про своїх відомих постатей, зокрема Володимира Щерби, Івана Городинця, Володимира Потапенка. Окрему кімнату займає експозиція, присвячена Другій світовій війні та сучасним подіям. Цілий зал виділено як меморіальний міні-музей видатного земляка-художника Івана Падалки, який був репресований у 1937 році.

Сьогодні, напередодні ювілейної річниці, у приміщенні музею відбувся урочистий захід, на який завітали голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Коршак, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Орел, колишні наукові співробітники музею, зокрема, - доктор юридичних наук, професор кафедри управління у сфері цивільного захисту Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Світлана Обрусна, колеги, друзі, поціновувачі історії рідного краю.

Володимир Дзега, звертаючись до присутніх, привітав всіх із річницею з дня заснування Драбівського краєзнавчого музею, подякував директору музею Олександру Снітку та старшому науковому співробітнику – Оксані Метелиці за результативну роботу, за збереження і примноження історичної пам’яті рідного краю.

За вагомий внесок у збереження і примноження надбань української національної культури, розвиток музейної справи, популяризацію історичної спадщини рідного краю та з нагоди 50-річчя від дня заснування музею Володимир Дмитрович і Світлана Іванівна вручили спільну подяку районної ради та районної державної адміністрації колективу Драбівського краєзнавчого музею, квіти і подарунок.

До вітань долучилися Світлана Орел, Світлана Обрусна, колеги і гості.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

    

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація