Драбівський НВК відзначив 135-річчя

02.11.18

Цього року Драбівському НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія» виповнилося 135 років.

Урочистості з нагоди славної річниці відбулися сьогодні, 2 листопада 2018 року.

Учні і педагоги зібралися у святковій залі, як годиться, запросили і гостей – заступника голови районної ради Тетяну Богославець, депутата обласної ради Григорія Плічка, заступника голови райдержадміністрації Людмилу Рудик, начальника відділу освіти райдержадміністрації Тамару Черкес.

  

У вітальному слові Тетяна Володимирівна поздоровила гімназію, зазначила, що вже понад століття вона гостинно відчиняє двері для школярів і підтримує їх, дає знання, вчить дружити, поважати, співпереживати.

Тетяна Богославець побажала учням і педагогам мудрості і наполегливості у досяганні нових «вершин», а школі-гімназії - дарувати знання ще протягом століть і завжди бути у пошані серед народу!

Також із нагоди свята та за особистий внесок у розвиток освіти, активне впровадження інноваційних технологій навчання і багаторічну сумлінну працю на благо підростаючого покоління вона вручила Почесні грамоти районної ради заступнику директора з навчально-виховної роботи Василю Кравченку та вчительці української мови і літератури Ользі Біді.

  

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація