Драбівські волонтери вчергове відвезли допомогу в АТО

30.10.19

Нещодавно драбівські волонтери Володимир Радченко і Василь Коцюбайло здійснили чергову поїздку в зону проведення бойових дій на Сході України.

З-поміж гуманітарного вантажу - продукти, речі першої необхідності, інструменти, будівельні матеріали, труби для буржуйок.

Кожній поїздці передує колосальна робота з моніторингу реальних потреб кожного бійця, підрозділу, складається перелік запитів - далі підключаються волонтери і благодійники з усього району.

До підготовки та організації поїздки волонтерів долучилося чимало установ, підприємств та організацій району різних форм власності, колективи закладів освіти, жителі Драбівщини.

Зокрема, організатори поїздки дякують Безбородьківській, Бирлівській, Бойківщинській, Драбове-Барятинській, Кононівській, Митлашівській, Нехайківській, Перервинцівській, Степанівській, Яворівській громадам, колективам Золотоношківської та Великохутірської загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів, працівникам Драбівського ВУЖКГ і районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сергію Буцьку, Анатолію Куцю, Морозу (с. Остапівка), Олександру Самойленку, Петру Шурубурі.

 

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація