Допомога українській армії

11.04.14

    Нелегкі часи відродження переживає сьогодні українська армія. Добре розуміють це жителі району. Вони одразу відгукнулися на ініціативу незалежної громадської організації народного контролю Драбова надати військовим добровільну допомогу.

    Багато різноманітних видів законсервованих продуктів добровільно здали з власних осель громадяни сіл Безпальче, Жорнокльови, Рецюківщина, Михайлівка, Павлівщина, Кантакузівка. Неабиякі організаторські здібності проявили сільські голови Л.В.Марунич, Г.М.Миколаєнко, Г.Є.Кисіль, А.Г.Донець та Ю.Г. Твердохліб, які звернулися до жителів сіл і зібрали необхідну матеріальну допомогу.

  У Драбові активну участь в організації допомоги взяла В.В.Троцька, котра звернулася до жителів, що проживають поруч і співробітників. Активно відгукнулися родини Н.І.Ващенко, О.П.Дем`янової, В.Я.Мелащенка, Є.Ф.Яровенко, Р.Г.Сотник, Г.Г.Хлопотової, М.Д.Кухля, М.А.Белиха, О.І.Чопівської, В.Д.Занузданого, В.В.Ряболус, Т.М.Нечаєнко, Н.П.Овсієнко, С.В.Мірошник, І.І.Плічко та деякі інші. Вони з щирим серцем відгукнувся і, не роздумуючи, надали посильну допомогу Збройним Силам України продуктами харчування, одягом та іншими речами.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація