До уваги платників податків

14.02.17

До уваги платників податків!

З 1 січня по 3 травня триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2016 року.

Обов’язок із подання річної декларації про майновий стан і минулорічні доходи  виникає у громадян у разі:

– провадження незалежної професійної діяльності;

– отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом (від інших фізичних осіб - резидентів або нерезидентів);

– отримання окремих видів доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті (суми заборгованості, за якими минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року; нецільова благодійна допомога понад установлену норму; додаткове благо у вигляді суми боргу платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності та інші);

– отримання доходів від операцій з інвестиційними активами;

– отримання іноземних доходів;

– інших доходів, декларування яких передбачено чинним законодавством.

Форма декларації про майновий стан і доходи затвердженанаказом Міністерства фінансів України  від 15.09.2016  №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

Декларацію про майновий стан і доходи слід подавати до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси (реєстрації).

Подати декларацію можна особисто або за допомогою уповноваженої особи; поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення – не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації; в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк її подання); а для підприємців – за допомогою Електронного кабінету.

При декларуванні доходів застосовуються норми та ставки податку на доходи фізичних осіб, які діють на останній день звітного податкового періоду, тобто на 31 грудня 2016 року.

Додаткову інформацію, детальні консультації та допомогу декларанти можуть отримати у центрі обслуговування платників Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ  Головного управління ДФС у Черкаській області, за адресою: Черкаська область, Драбівський район, смт. Драбів, вул. Центральна, 83а, кімната 101, та за телефоном (04738)30-4-77. 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація