Для посадових осіб викладачі НАДУ при Президентові України провели навчальний семінар

16.05.19

Сьогодні, 16 травня 2019 року, у приміщенні Будинку рад з метою підвищення кваліфікації представників місцевого самоврядування та державних службовців відбувся тематичний семінар, який провели викладачі кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України.

Навчання проходило за участю посадових особи органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, комунальних закладів району, активістів громад.

  

Після реєстрації слухачів відбулося відкриття семінару, яке провели голова Драбівської районної ради Володимир Дзега і доктор політичних наук, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ Лідія Макаренко. Під час відкриття семінару Лідія Петрівна розповіла слухачам про головні завдання Національної академії державного управління при Президентові України, принципи системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовці і посадових осіб місцевого самоврядування, про систему надання навчальних послуг, права та обов'язки слухачів.

Зайняття проводилися на двох навчальних панелях: перша працювала під керівництвом модератора - кандидата юридичних наук, доцента, професора Ростислава Петровича Марчука, де  учасники семінару розглянули питання електронного декларування як елементу антикорупційної політики.

  

Другу – провела доктор політичних наук, професор Лідія Петрівна Макаренко, де семінаристи розглянули сучасні вимоги до якості політичної еліти та лідерів місцевого рівня.

За програмою семінару всі слухачі отримали нові професійні знання і навички, що в подальшому допоможуть їм приймати ефективні управлінські рішення на місцях.

На завершення роботи семінару присутніх ознайомили із вступною кампанією академії та запросили на навчання у 2019 році.

Довідково:

Кафедра парламентаризму та політичного менеджменту є першим в Україні спеціалізованим академічним навчальним підрозділом, покликаним забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі публічного управління та адміністрування, парламентаризму та парламентської діяльності, що спроможні  аналізувати, розробляти і реалізовувати державну політику; здійснювати політико-правове регулювання парламентської діяльності, регламентних процедур, брати кваліфіковану участь у забезпеченні законотворчого та нормотворчого процесів в органах державної влади та місцевого самоврядування, Апараті Верховної Ради України та апаратах місцевих рад.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація