Дії влади в інтересах громади

26.01.17

Народна мудрість твердить, що театр розпочинається із гардеробної, де роздягаються глядачі, то аналогічно в поліклініці першою приймає пацієнтів реєстратура. І дуже важливо, в якому вона стані, щоб і естетично сам вигляд її милував око людини і найголовніше, що там повинні бути створені всі умови для працюючих, які б швидко і якісно обслужили хворих.

Зважаючи на цей фактор, районна рада і районна державна адміністрація минулого року виділили з місцевого бюджету 84 тис.грн. для проведення ремонтних робіт реєстратури Драбівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Як же освоєні виділені кошти, чи ефективно використані? Перевірити і пересвідчитися на власні очі – і було метою візиту голови районної ради Володимира Дзеги та голови райдержадміністрації Івана Гайдая до даного закладу охорони здоров'я. Побачили досить привабливу картину: оновлено зовні саму вивіску, тут же висить інформація для громадян, всередині під заміненим освітленням виблискують новенькі меблі: закуплено столи, стільці, стелажі, де лежать картки пацієнтів, розфасовані по селах. На підлозі нове лінолеумне покриття. Скрізь пофарбовано. Та найголовніше, що старі розсохші від часу четверо вікон замінено на нові металопластикові. Поставлено нові добротні вхідні двері.

Керівники району переконалися, що виділені кошти не викинуті на вітер, а використані за призначенням в інтересах громадян.

Крім того, під час зустрічі обговорили більш глибокі питання реформування галузі медицини, діяльності всіх закладів охорони здоров`я в районі, які наприкінці минулого року отримали акредитаційний сертифікат першої категорії комісії при управлінні охорони здоров'я обласної державної адміністрації на три роки подальшої діяльності в наданні первинної медико-санітарної допомоги.  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація