Державних службовців району привітали з професійним святом

23.06.14

23 червня у великій залі Будинку рад пройшла координаційна нарада районної державної адміністрації.

Нарада співпала з Днем державної служби. Державний службовець – особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує високого професіоналізму, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

В день професійного свята державних службовців Драбівщини щиро привітали голова районної державної адміністрації Сергій Поволоцький, голова районної ради Володимир Дзега, голова районної профспілкової організації працівників державних установ Світлана Орел. Вони  поздоровили своїх колег, які з повною віддачею працюють на користь району, зі святом, подякували їм за старанність, завзяття, практичний досвід  та відзначили кращих працівників Почесними грамотами, дипломи і подяками.

Після цього присутні розглянули актуальне питання сьогодення – проведення в районі обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. В ході розгляду даного питання голова районної ради Володимир Дзега висловив свою думку про зміни, які пропонуються внести до Конституції України щодо реформування місцевого самоврядування з метою максимальної децентралізації влади. Володимир Дмитрович зазначив, що суть децентралізації влади – максимально передати повноваження на місця і фінансові інструменти для реалізації цих повноважень, чітко розмежувати повноваження між органами місцевого самоврядування й органами виконавчої влади за принципом субсидіарності, визначити механізми відповідальності органів місцевого самоврядування перед виборцями і перед державою. Пропонується на рівні регіонів створити виконавчі комітети обласних рад, на рівні районів – виконавчі комітети районних рад, на рівні громад – залишити виконавчі комітети рад і ради громади. Базовий рівень усіх компетенцій пропонується передати на рівень громад. У своєму виступі керівник також звернув увагу присутніх на проблемні питання реформування місцевого самоврядування.

         

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація