Депутати внесли зміни до низки районних програм та перерозподілили кошти на найважливіші потреби галузей

30.04.20

Сьогодні, 30 квітня 2020 року, відбулося пленарне засідання 42 позачергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Віктор Хрущ.

У зв’язку з епідемічною ситуацією, що склалася у країні, під час роботи комісій і сесії дотримано всіх рекомендованих запобіжних заходів, спрямованих саме те, щоб зберегти працездатність і здоров’я громадян.

  

Спершу депутати внесли зміни до районної комплексної Програми «Турбота» на 2014- 2020 роки, Програми фінансової підтримки організації районного  фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» на 2020 – 2021 роки та до фінансового плану КНП «Драбівська центральна районна лікарня» на 2020 рік.

Далі перейшли до розгляду одного з найважливіших питань порядку денного – внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 40-6/VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік». Винесені на розгляд сесії зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2020 рік; розподілом залишку  коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджету на 01.01.2020 року по загальному фонду у сумі 202,95438 тис. грн; розподілом залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами  33,33501 тис. грн.

Так, зазначене фінансування буде направлено на придбання виробів медичного призначення та медикаментів для боротьби з коронавірусною інфекцією, на закупівлю медикаментів та перев’язувальних матеріалів і на придбання паливно-мастильних матеріалів; на фінансування Районної цільової програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 - 2020 роки.

Потім депутати затвердили Статут КНП «Драбівська центральна районна лікарня» в новій редакції.

На завершення роботи народні обранці надали дозволи КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на прийняття легкового автомобіля і КНП «Драбівська центральна районна лікарня» на прийняття майна.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація