Депутати сільських рад прийняли важливі рішення

05.02.14

5 лютого проведені сесії Бирлівської, Вершинозгарської, Драбове-Барятинської,  Золотоношківської  та Свічківської сільських рад.

У ході сесій депутати розглянули і затвердили сільські бюджети на 2014 рік, звіти про виконання бюджетів у 2013 році,  прийняли ряд інших важливих рішень.

Зокрема, на пленарному засіданні Бирлівської сільської ради депутати затвердили  ліміти споживання  енергоносіїв  на 2014 рік,  погодили штатні розписи установ комунальної власності сільської ради, план  діяльності  з  підготовки  проектів   регуляторних  актів  сільської  ради. Крім того, було встановлено батьківську плату  в  комунальному  дошкільному  закладі  "Котигорошко" та ставки  земельного податку  на  території сіл Бирлівка  і Перше  Травня  на 2014 рік, внесено зміни  до рішення  сесії  сільської ради  "Про проведення  інвентаризації  землі громадян  по Бирлівській сільській раді".

Під час сесії депутати Вершинозгарської сільської ради затвердили програму соціального, економічного та культурного розвитку села на 2014 рік,  положення про цільовий фонд сільської ради. Народні обранці встановили також плату за землю в 2014 році, прийняли  програму організації та фінансування  громадських робіт.

На сесії Драбове-Барятинської сільської ради, депутати розглянули і погодили ряд земельних питань. Зокрема, створили земельну комісію, визначили ставки  земельного  податку, затвердили технічну документацію  та  остаточні розміри  земельних ділянок,  які передаються у власність громадян.

Депутати Золотоношківської сільської ради обговорили виконання програми економічного та соціального розвитку  населеного пункту за 2013 рік, проаналізували використання коштів соціальних угод, встановили розмір батьківської плати  в дошкільній установі  "Калинка ", прийняли рішення щодо нарахування податку на землю в межах села та схвалили програму організації і фінансування громадських робіт.

Крім основних, бюджетних питань порядку денного, на сесії Свічківської сільської ради депутати розглянули і прийняли відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги на лікування та дозволу на розміщення об’єкту торгівлі.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація