Депутати районної ради прийняли низку рішень, що стосуються дорожньої інфраструктури району

19.10.18

Сьогодні, 19 жовтня 2018 року, відбулося пленарне засідання 30 позачергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Передувало сесії робота постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання порядку денного. 

  

Спершу депутати розглянули три питання, що стосуються дорожньої інфраструктури району, а саме: затвердили Програму фінансування робіт, пов’язаних із ремонтом та експлуатаційним утриманням проїзної частини вул. Володимирська смт Драбів на 2018 – 2019 роки та внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки і до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району, на 2016 - 2018 роки.

  

У результаті голосування внесли зміни до рішень районної ради від 22.06.2018 № 27-17/VII та від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».

Також народні обранці підтримали питання проведення реорганізації Жорнокльовівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - ДНЗ» в дошкільний навчальний заклад.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація