Депутати районної ради прийняли бюджет району на 2018 рік та вирішили низку важливих питань

22.12.17

Сьогодні, 22 грудня, у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 23 сесії районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, сільські та селищні голови, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації, громадськість.

Упродовж тижня питання, що виносилися на чергове пленарне засідання, опрацьовано членами постійних комісій та президією районної ради. 

  

Спершу Володимир Дзега надав слово першому заступнику голови районної державної адміністрації Володимиру Лободі, який дав відповідь на депутатське звернення щодо відновлення призупинених приміських автобусних маршрутів. Після обговорення депутати прийняли рішення залишити дане питання на контролі та інформацію про хід його вирішення заслухати на наступній сесії районної ради.

Порядок денний роботи сесії передбачав розгляд 18 проектів рішень, проте на президії було внесено ще два питання.

  

Першим депутати розглянули проект районного бюджету на 2018 рік. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Близнюк прозвітувала щодо основних показників районного бюджету та детально ознайомила з проектом районного бюджету на наступний рік. Інформація супроводжувався презентацією слайдів. Тетяна Миколаївна дала оцінку надходженням доходів до районного бюджету за одинадцять місяців 2017 року, відзначивши, що за вказаний період до загального та спеціального  фондів районного бюджету зібрано 60767,7 тис. грн. надходжень, що на 47,7 відсотка, або на 19636,9 тис. грн. більше ніж за відповідний період 2016 року, в тому числі до загального фонду  надійшло 57122,1 тис. грн., що  більше на 20098,8 тис. грн. або на 54,3 відсотка.

Також ознайомила із прогнозом доходів районного бюджету на 2018 рік, де будуть зараховуватися податки і збори, передбачені статтями 64 та 69(1) Бюджетного кодексу України. У цілому ресурс районного бюджету на наступний  рік прогнозується на рівні 316044,2 тис. грн., з них власні доходи загального фонду – 64477,4 тис. грн., спеціального – 1859,5 тис. грн., базова дотація – 2196,8 тис. грн., додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 13739,0 тис. грн., освітня субвенція – 51712,3 тис. грн.,  медична субвенція – 25607,3 тис. грн., інші субвенції з державного бюджету – 155417,136 тис. грн. та інші субвенції з обласного бюджету – 1034,725 тис. грн.

Посадовець зазначила, що оцінка втрат доходів бюджету внаслідок надання пільг зі сплати платежів у 2018 році буде проведена після прийняття районною радою відповідних рішень.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації, народні обранці одноголосно затвердили районний бюджет на наступний рік.

У ході роботи депутати прийняли ряд важливих програм, а саме: районну комплексну Програму щодо  медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018 - 2022 роки; Програму профілактики соціального сирітства на 2018 - 2020 роки; Програму розвитку галузі культурина території району на 2018-2020 роки; Програму боротьби з амброзією полинолистою у районі на 2018-2021 роки та внесли зміни до програми розвитку дошкільної освіти на 2012 -2017 роки.

  

У зв’язку зі створенням Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Золотоніського району, до складу якої увійшли Мехедівка, Богданівка, Квітневе і Вершина-Згарська, сесією районної ради прийнято рішення щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району бюджетних установ та їх майна у комунальну власність Зорівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Шляхом поіменного голосування визначено орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради VIІ скликання перед виборцями, затверджено план роботи районної ради на І півріччя 2018 року та умови оплати праці у наступному році керівників районної ради.

На завершення депутати затвердили низку технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, проте одне питання повернули на доопрацювання.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація