Депутати обласної ради не підтримали внесення змін до перспективного плану формування ОТГ

10.09.18

 

7 вересня 2018 року голова районної ради Володимир Дзега та заступник голови – Тетяна Богославець взяли участь у першому пленарному засіданні двадцять четвертої сесії обласної ради сьомого скликання.

Відповідно до Регламенту обласної ради депутат від Драбівського району Григорій Плічко озвучив звернення щодо ремонту автошляхів.

Згідно порядку денного першим розглядалося питання внесення змін до рішення обласної ради від 25.06.15 №41-1/VII «Про перспективний план формування територіальних громад Черкаської області», яке викликало бурхливе обговорення і тривало майже півтори години.

Зокрема, голова районної ради Володимир Дзега закликав народних обранців не підтримувати  запропоновані зміни до перспективного плану, наголошуючи на принципі добровільності. Адже в плані об’єднання громад Драбівського району відсутні села Жорнокльови, Левченкове, Безбородьки, Рецюківщина (в окремих із них не було навіть громадських слухань, а жителі Левченкового прийняли рішення про створення Драбівської ОТГ).

До голосування депутати поверталися декілька разів, але рішення з першого питання порядку денного ухвалити так і не вдалося.

Врешті-решт, за узгодженням з керівниками фракцій вирішили доопрацювати проект рішення і зміни та повернутися до плану перспективного формування територій громад області на другому пленарному засіданні цієї сесії.
 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація