Депутати районної ради заслухали звіт про виконання бюджету та затвердили низку важливих програм

06.09.17

Сьогодні, 6 вересня, відбулася 20 чергова сесія Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадськість району.

Передувала сесії робота постійних комісій, відбулося також засідання президії районної ради, де детально опрацьовано всі питання порядку денного.

  

Розпочалася робота сесії із розгляду районних програм. Зокрема, народні обранці вивчили і затвердили Програму реалізації державної політики у сфері міграції на території Драбівського району на 2017 - 2019 роки, Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Драбівському районі на 2017-2020 рокиПрограму розвитку районного методичного кабінету відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації на 2017-2022 роки та внесли зміни до Програми забезпечення правопорядку в Драбівському районі на 2016 – 2020 роки і до районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 – 2020 роки.

  

У ході пленарного засідання сесії районної ради депутати заслухали і затвердили звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тетяни Близнюк про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та звіти головних розпорядників бюджетних коштів про використання коштів, виділених із районного бюджету на фінансування районних програм у 2016 році.

Також затвердили Статут Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» у новій редакції та встановили розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва на стадії розробки проектної документації об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

У ході роботи надано дозволи Дирекції кіновідеомережі Драбівського району на передачу в оренду нерухомого майна і комунальному закладу «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на здійснення капітального ремонту приміщень, а саме: заміну віконних блоків.

Крім того розглянуто низку земельних питань та тих, що стосуються управління майном районної комунальної власності. 

На розгляд сесії було внесено 21 питання, по кожному з яких депутати схвалили відповідні рішення.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація