Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету

19.05.17

Сьогодні, 19 травня, у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 16 позачергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Передувала сесії робота постійних комісій та президії районної ради. 

  

У ході роботи народні обранці детально розглянули одне із найважливіших питань – це внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Зазначимо, що відбулося збільшення видатків за рахунок субвенцій, які передаються із державного, обласного, сільських бюджетів відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 1 689,430 тис.грн., розподіл вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду - 1 391,200 тис.грн., перевиконання доходної частини бюджету становить 2 865,471 тис.грн.

Виходячи з викладеного, передбачено, зокрема, кошти накапітальний ремонт даху Драбівського НВК «загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів  – гімназія» – 600,000 тис.грн., на заміну віконних і дверних блоків у Будинку дитячої творчості- 100,000  тис.грн.та у школах району - 510,000  тис.грн., на проведення капітального ремонту приміщення екстреної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ - у сумі 400,000 тис.грн., на програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району,на 2016 – 2018 роки - 650,000 тис.грн., на соціальні виплати і компенсації - 373,901тис. грн..

Також народні обранці затвердили Статут комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції та підтримали звернення депутатів Драбівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації навколо ПАТ «Черкасиобленерго».

З усіх питань порядку денного прийнято позитивні рішення.

Переглянути розподіл коштів

Виконавчий апарат районної  ради

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація