Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програм

12.09.18

Сьогодні, 12 вересня 2018 року, відбулося пленарне засідання 29 чергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, сільські, селищний голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадськість району.

Передувало сесії робота постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання порядку денного сесії. 

  

Спершу депутат районної ради Володимир Гіптенко озвучив депутатське звернення щодо ремонту доріг державного значення, які знаходяться в адміністративних межах Драбівського району. Після обговорення та виступів представників громад дане звернення отримало підтримку народних обранців.

  

Потім депутати районної ради внесли зміни до Програми формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2018 - 2019 роки, Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2018 роки, програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 – 2020 роки та програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки. Також прийняли низку важливих районних програм: Програму територіальної оборони Драбівського району на 2018 - 2022 роки, Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на ІІ півріччя 2018 року, Програму підтримки, розвитку та запобігання банкрутству комунального підприємства «Драбівське виробниче управління  житлово-комунального господарства», розширення кількості та поліпшення якості послуг, що надаються підприємством на період до 2020 року.

  

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк прозвітувала про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та запропонувала на розгляд депутатів внести зміни до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». Дані зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2018 рік; розподілом вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2018 року по загальному фонду у сумі 4009,937 тис. грн. та розподілом залишку медичної субвенції станом на початок року по загальному фонду у сумі 1158,859 тис. грн.

Опісля розглянули та затвердили Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, cтатути Демківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції.

У ході пленарного засідання сесії районної ради депутати прийняли позитивні рішення щодо встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі мистецтв на 2018-2019 навчальний рік, внесли зміни до складу постійних комісій районної ради та підтримали звернення депутатів щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

Окрім того розглянуто низку питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності. 

З усіх питань порядку денного роботи сесії районної ради схвалено відповідні рішення. 

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація