Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету на проточний рік

18.10.17

Сьогодні, 18 жовтня, у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 21 позачергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації, громадськість.

Попередньо всі питання порядку денного опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. 

  

На початку пленарного засідання депутати розглянули питання про делегування представників Драбівського району до Госпітальної ради Лівобережного госпітального округу.

Опісля заслухали пропозиції начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Близнюк та внесли зміни до районного бюджету на поточний рік, що викликані необхідністю розподілу додаткового фінансового ресурсу районного бюджету за рахунок його перевиконання.

У ході роботи народні обранці затвердили Програму формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2017 рік, внесли зміни до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією району, на 2016 - 2018 роки та до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Драбівського району на 2016 – 2018 роки.

  

Також прийнято рішення щодо передачі шкільного автобуса на баланс Білоусівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів та встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в дитячій школі мистецтв на 2017 - 2018 навчальний рік.

Далі народні обранці затвердили скореговані тимчасові одноставкові та двоставкові тарифи на послуги по централізованому опаленню та надали дозвіл комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі» на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ.

Крім того розглянуто низку земельних питань та тих, що стосуються управління майном районної комунальної власності. 

  

На завершення Володимир Дзега озвучив звернення депутатів районної ради до депутатського корпусу Черкаської обласної ради щодо сприяння і виділення коштів на капітальний та поточний середній ремонт автодоріг у Драбівському районі. Дане звернення було одноголосно підтримано.

У результаті роботи сесії районної ради з усіх питань порядку денного прийнято позитивні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація