Депутати Драбівської районної ради обрали голову та заступника

02.12.15

1 грудня 2015 року проведено друге пленарне засідання першої сесії Драбівської районної ради сьомого скликання, на якому депутати повернулися до розгляду основних організаційних питань порядку денного - обрання керівників ради. 

В результаті таємного голосування головою Драбівської районної ради обрано Дзегу Володимира Дмитровича від районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.  За кандидатуру Володимира Дмитровича, який очолював районну раду в попередньому скликанні, проголосував 21 із 34 депутатів районної ради. Заступником голови районної ради стала Богославець Тетяна Володимирівна, обрана від районної організації партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". На свою підтримку вона отримала 25 голосів депутатів.

У ході подальшої роботи депутати прийняли рішення утворити п’ять постійних комісій районної ради, сформовали їх персональний склад та обрали голів постійних комісій. Також було утворено президію Драбівської районної ради. На завершення пленарного засідання депутати внесли зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік». 

               

               

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація