День вшанування захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29.08.20

З  нагоди вшанування Дня пам'яті загиблих захисників України,які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України на центральній площі Драбова  пройшла  урочиста  церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за єдність  та незалежність України».  

У заході взяли участь голова районної ради Володимир Дзега та заступник голови Тетяна Богославець.  Присутні вшанували пам’ять захисників України  хвилиною мовчання.

   

Згідно Указу  Президента України від 23.08.2019  №621 щорічно 29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

У цей день з  нагоди сумної річниці голова районної ради Володимир Дзега спільно з представниками органів місцевого самоврядування с. Демки та с. Погреби  відвідав   могили загиблих  воїнів Жука Сергія Йосиповича, Шевченка Михайла Миколайовича  та разом поклали квіти на могили захисників.

  

 

  

Пам`ятати та шанувати тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України – наш святий обов`язок.  Ніхто і ніколи не забуде  тих, хто загинув на полі бою,  виборюючи територіальну цілісність соборної України в роки її незалежності.  Ми завжди згадуватимемо їх  з величезною вдячністю, розповідатимемо про їх звитягу дітям та онукам.

Імена наших земляків  будуть завжди у нашій пам’яті:

Жук Сергій Йосипович (село Демки), Шамчук Володимир Анатолійович (селище Драбове-Барятинське), Шевченко Василь Віталійович (село Білоусівка), Федоренко Михайло Володимирович (село Бирлівка), Потапенко Олександр Олександрович (смт Драбів),Шевченко Михайло Миколайович (с. Погреби), Костенко Сергій Олександрович (с. Ковалівка), Євтушевський  Петро  Васильович  (с. Левченки), Широкий Андрій Іванович (с. Левченки), Дивак Руслан Михайлович (с. Яворівка), Дробот Юрій Антонович (с. Великий  Хутір).

Пам’ятаймо своїх Героїв!

Слава Україні! 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація