День відкритих дверей у Драбівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації»

23.09.19

20 вересня поточного року в приміщенні Драбівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області проведено День відкритих дверей. До участі у заході були запрошені представники державних організацій-партнерів – Володимир Педаш, провідний фахівець з профорієнтації Драбівської філії Черкаського ОЦЗ, Сергій Михлик, головний спеціаліст Драбівського бюро правової допомоги та суб’єкти пробації, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі.

Начальник Драбівського РС Іван Тищенко довів до відому присутніх інформацію щодо мети діяльності органів пробації, основних напрямів роботи, завдань, що виконує орган пробації, головних аспектів пробаційного нагляду за суб’єктами пробації та організації волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією. «Службу пробації було створено у 2017 році шляхом реформування кримінально-виконавчої інспекції, яка відповідала лише за виконання вироків, не пов’язаних із позбавленням волі. Натомість пробація – систем

а наглядових та соціально-виховних заходів, які спрямовані на підтримку засуджених на шляху до змін, можливості виправлення без ізоляції від суспільства» - зазначив у вступному слові Іван Тищенко.

Активну участь брали запрошені гості заходу. «Служба зайнятості – надійний помічник у пошуку роботи. Спеціалісти центру надають інформацію щодо перспектив працевлаштування, допомоги у виборі чи зміні професії, навчання щодо результативного пошуку роботи, можливості відвідування засудженими тематичних або загальних постійно діючих семінарів та тренінгів» - зазначив у своєму виступі Володимир Педаш.

Сергій Михлик проінформував засуджених про Всеукраїнський правопросвітницький проект Міністерства юстиції України й системи БПД «Я МАЮ ПРАВО!».

Наприкінці заходу учасники висловили свої враження від зустрічі, обговорили напрямки подальшої роботи щодо надання суб’єктам пробації всебічної підтримки. 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація