День села відзначили жителі Олімпіадівки, Козачого і Жорнокльовів

31.07.17

Щорічно, 28 липня, жителі сіл Олімпіадівка та Козаче відзначають День села.

В обідню пору зібралися місцеві жителі від старого до малого та гості біля сільського клубу, де відбулася урочиста частина і концерт.

До свята готувалися серйозно, адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Щиро  вітали теплими словами односельчан, згадали  іменинників і тих земляків, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Аматори сцени, учні Митлашівського НВК та художній колектив «Світанок» вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, присвяченими Україні, рідному краю, батькам, дарували присутнім позитивні емоції та гарний настрій.

Із теплими словами до своїх земляків звернувся Митлашівський сільський голова Микола Скирда. Він подякував небайдужим людям, які беруть активну участь у житті села. Також побажав селу розквіту, а громаді – міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Із Днем села присутніх вітали і гості свята: голова районної ради Володимир Дзега та голова районної ради ветеранів Валентина Крокосенко.

Володимир Дмитрович подякував Митлашівському сільському голові за відкритість і людиноцентричність та за багаторічну сумлінну працю і з нагоди Дня села вручив Подяки від районної ради Івану Василезі, Ганні Дробот та Петру Красоті.

На завершення гості та жителі сіл мали змогу пригоститися святковою кашею.

Свято закінчувалося, та людям не хотілося розходитися по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного. Хочеться вірити, що традиція проведення такого свята буде продовжена і в наступні роки.

 

У цей же день в селі Жорнокльови також відзначили іменини села. Символічно, що під час урочистостей за сприяння депутата районної ради Сергія Маркуся (архімандрита Лукіана) на місцевому Храмі був встановлений купол.

Привітати жорнокльовівську громаду зі святом завітали голова районної ради Володимир Дзега, керівники сільськогосподарських підприємств КСП «Плешкані» Людмила Лисун та СТОВ «Баришівська зернова компанія» - депутат районної ради Анатолій Волошін.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація