День пам`яті та примирення в Драбові

08.05.18

8 травня – День пам’яті та примирення. Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції. Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У 2015 році Україна доєдналася до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни - указом Президента було введено День пам’яті та примирення, який відзначається сьогодні.

У Драбові з нагоди пам’ятної дати у районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості, у яких взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови – Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, його заступники – Володимир Лобода і Світлана Коршак, сільські та селищний голови, представники первинних ветеранських і громадських організацій, трудових колективів та жителі району.

  

Присутні переглянули надзвичайно зворушливу літературно-музичну композицію «Мить безсмертя, що єднає покоління», яку підготували митці району.

Увечері за участю учнівської молоді та громадськості селища відбулася хода пам’яті. Колона рухалася від Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітя школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка - гімназія» до Братської могили, де присутні поклали квіти до підніжжя меморіалу і вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація